Sklep Mono – FAQ

dostawa

Jakie są możliwości dostawy?

Nasze produkty dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Meble są odpowiednio zabezpieczane i pakowane, wysyłamy je na paletach.

Akcesoria wysyłamy w paczkach.

Czy wysyłacie produkty za granicę?

Możliwość wysyłki zagranicznej oferujemy tylko dla wybranych zamówień niestandardowych. Prosimy o kontakt mailowy w celu ustalenia kosztów wysyłki.

Jaki jest czas oczekiwania na realizację zamówienia?

Nasze meble wysyłamy w terminie do 21 dni od zamówienia, zaś akcesoria są dostępne od ręki. Czas samego dostarczenia naszych produktów zależy od odległości i jest Państwu precyzyjnie podawany w momencie wysłania przesyłki.

płatności

Jakie metody płatności są dostępne?

Płatności mogą Państwo realizować tradycyjnym przelewem bankowym bądź za pośrednictwem serwisu PayU przy pomocy:

  • Karty kredytowej
  • Karty debetowej
  • Przelewu elektronicznego.

Czy kupowanie on-line jest bezpieczne?

Zakupy na stronie monoconcrete.com są jak najbardziej bezpieczne. Bezpieczeństwo danych gwarantuje państwu stosowanie certyfikowanego szyfrowania połączenia SSL przez nas jak i serwis PayU, który ma nieskazitelną opinię jako pośrednik płatności tego rodzaju.

produkty Mono Concrete

Co to jest beton architektoniczny

Beton architektoniczny jest materiałem o najwyższych standardach estetyki i parametrów użytkowych możliwych do uzyskania w oparciu o cement. Wykorzystywane przez nas technologie GFRC (Glass fiber reinforced concrete) i UHPC (Ultra high performance concrete) pozwalają na osiągnięcie niezwykle wytrzymałego materiału o wysokiej estetyce, co umożliwia jego wykorzystanie na nowe, kreatywne sposoby.

Beton architektoniczny to materiał naturalny, wrażliwy na zmiany warunków występujących podczas jego produkcji. Niewielkie wahania w w temperaturze czy wilgotności, a także sposób obróbki, wpływają na efekt końcowy i powstawanie różnorodnych przebarwień, porów oraz tekstur. Beton jest wymagającym materiałem, trudnym do obróbki, dlatego do skutecznej pracy z nim potrzeba doświadczonych rzemieślników. Użycie Betonu architektonicznego gwarantuje, że każdy gotowy produkt będzie niepowtarzalny. Tak, jak nie ma dwóch identycznych kamieni, tak nie ma dwóch takich samych blatów betonowych.

 

W jaki sposób są impregnowane blaty betonowe?

Nasze blaty są dokładnie zabezpieczane przed zabrudzeniami w procesie wielostopniowej impregnacji strukturalnej i powierzchniowej. Dodatkowo, zanim meble opuszczą warsztat, pokrywamy blaty bezbarwnym woskiem. Taki proces zapewnia wysoki stopień odporności na plamy i zabrudzenia, a także całkowite bezpieczeństwo dla zdrowa i neutralność w kontakcie z produktami spożywczymi.

Wino, kawa, kwas cytrynowy nie są straszne blatom Mono !

Czy betonowe blaty są wytrzymałe?

Tak. Beton architektoniczny cechuje się bardzo wysokimi parametrami wytrzymałościowymi, jest niezwykle odporny na uderzenia. W przypadku betonu UHPC jego twardość jest porównywalna do granitu. Wytrzymałość na ściskanie betonów, które stosujemy, dochodzi nawet do 120 MPa!

Jak należy dbać o wasze produkty?

W codziennym czyszczeniu elementów betonowych najlepiej sprawdza się ściereczka z mikrofibry oraz neutralne, naturalne detergenty. Raz na kilka miesięcy należy nawoskować blaty bezbarwnym woskiem naturalnym, by zapewnić im piękny wygląd na długie lata. Elementy drewniane należy czyścić stosując preparaty przeznaczone do drewna olejowanego, a w przypadku ich uszkodzenia zaaplikować olej do drewna.

Jakiego rodzaju drewna używacie do produkcji mebli?

Elementy drewniane wykonujemy z sezonowanego dębu lub jesionu. Drewno jest nowe – nie pochodzi z odzysku – oraz starannie selekcjonowane pod kątem estetyki i trwałości.

Czy mogę wybrać kolor blatu?

Tak. Standardowo oferujemy blaty w 3 odcieniach szarości, z których mogą Państwo wybierać przed dodaniem mebla do swojego zamówienia. Są to _LIGHT GREY, _NATURAL  GREY  oraz _DARK GREY.

Czy mogę wybrać kolor elementów drewnianych i stalowych?

W chwili obecnej produkowane przez nas przedmioty oferujemy tylko w jednym, standardowym wykończeniu. Dla elementów drewnianych jest to olejowanie, zaś w przypadku stalowych, w zależności od produktu, malowanie proszkowe lakierem bezbarwnym lub RAL 9005. W przyszłości planujemy wprowadzić różne warianty kolorystyczne.

Czy udzielana jest gwarancja?

Zgodnie z polskim prawem, przysługuje Państwu prawo do reklamacji wad ukrytych i defektów z tytułu rękojmi producenta przez okres 24 miesięcy od daty zakupu.

Co odróżnia Mono Concrete od konkurencji?

Przede wszystkim wyróżnia nas użycie Betonu architektonicznego jako głównego motywu łączącego wszystkie nasze produkty. Beton jaki stosujemy jest materiałem najwyższej klasy, używanym i obrabianym w profesjonalny sposób. Z betonem pracujemy od wielu lat (pod naszą drugą marką) i znamy jego wszystkie tajniki. Elementy betonowe, które mogą Państwo zobaczyć w naszych meblach wykonane są w zaawansowanych technologiach i mają najwyższe możliwe parametry użytkowe. Dodatkowo są zabezpieczone w taki sposób, by były maksymalnie odporne na plamy i zabrudzenia (kawa, wino, kwasy nie są straszne naszym blatom).

W Mono Concrete wytwarzamy meble rzemieślniczymi metodami. Mono to nie  masowa produkcja a raczej manufaktura, gdzie każdy mebel traktowany jest z namaszczeniem.

Projekty wszystkich produktów, które znajdą Państwo na stronie Mono Concrete są naszymi autorskimi pomysłami, które sami wdrażamy do produkcji.

Kupując meble i akcesoria Mono kupują Państwo unikatowy design, solidne rzemiosło, wysoką technologię betonu i najwyższą jakość.

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.