Meble industrialne i loftowe na zamówienie

 

Na betonie znamy się jak mało kto, pracujemy z tym materiałem od wielu lat i potrafimy zrobić z nim naprawdę wiele. By tworzyć meble industrialne wykorzystujemy kilka różnych technologii (np. GFRC, UHPC) i wiele technik, w których ciągle się rozwijamy.

W MONO CONCRETE możesz zamówić niestandardowe meble i inne elementy wystroju wnętrz, w których beton architektoniczny gra pierwsze skrzypce w akompaniamencie drewna i stali.

Rzemiosło na wysokim poziomie jest dla nas kluczowe.  W skład zespołu MONO wchodzą doświadczenie stolarze i ślusarze, którzy potrafią zdziałać cuda z materią w jakiej pracują. Wszystkie elementy, które tworzą całość projektu wykonujemy ręcznie – MONO to rzemieślnicza manufaktura a nie fabryka.

Mamy spore doświadczenie w tworzeniu oryginalnych rozwiązań dla barów, restauracji, sklepów i innych miejsc użyteczności publicznej.

Meble industrialne i elementy wykończenia wnętrz wykonamy na Twoje indywidualne zamówienie, według projektu, który otrzymamy. Możemy też zaprojektować coś specjalnie dla Ciebie!

Wystarczy, że podeślesz swoją koncepcję na adres custom@monoconcrete.com

Opracujemy dla Ciebie projekt wykonawczy i dobierzemy odpowiednie rozwiązania techniczne oraz materiałowe. Podejmiemy się każdego, nawet najbardziej skomplikowanego tematu, więc nie bój się zapytać

Gwarantujemy wysoką jakość i dbałość o najdrobniejsze detale. Chcemy, żeby Twoja realizacja była najwyższej jakości pod każdym względem, ponieważ jest ona naszą wizytówką.

 

Poniżej przedstawiamy wybrane realizacje indywidualnych projektów, które udało się nam zrealizować w ostatnich latach:

beton architektoniczny mono concrete
beton architektoniczny mono concrete
beton architektoniczny mono concrete
beton architektoniczny mono concrete
beton architektoniczny mono concrete
beton architektoniczny mono concrete

Jeśli spodobały Ci się nasze realizacje, skontaktuj się z nami mailowo bądź telefonicznie.

Służymy radą na każdym poziomie projektu i chętnie pomożemy w realizacji Twojego wymarzonego wnętrza!

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.