beton architektoniczny z mono concrete

To co jest unikatowe w MONO CONCRETE to wykorzystanie betonu architektonicznego jako głównego materiału we wszystkich naszych projektach. Z betonem jesteśmy związani od lat i można powiedzieć, że to nasza pasja. Jest to materiał , który przy odpowiedniej wiedzy i doświadczeniu pozwala na kreowanie niczym nieograniczonych form. Zgłębianie tajników betonu i rozwijanie jego technologii od dawna jest naszym głównym zajęciem, które pewnego dnia postanowiliśmy połączyć z zamiłowaniem do designu i rzemiosła. W ten sposób powstały nasze pierwsze projekty, które przez długi czas udoskonalaliśmy aby w końcu móc Wam je zaprezentować.

MONO to nie tylko beton, to również rzemiosło.
Staramy się dbać o najdrobniejsze detale, aby wszystkie przedmioty, które opuszczają nasz warsztat były dopracowane i cieszyły oko. To wymaga od nas staranności, precyzji oraz bardzo wielu godzin spędzonych nad każdym meblem.  Jest to jednak praca, która daje radość i niesamowitą satysfakcję. Kiedy możemy zobaczyć stworzone przez nas przedmioty wzbogacające Wasze piękne wnętrza rośnie nam serce!

Wszystkie meble i akcesoria wykonujemy ręcznie z naturalnych materiałów. Połączenie betonu z drewnem i stalą to nasza domena.

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.